Versenyeredményeink

Az idei tanév eredményei

A múlt tanév eredményei

 Régebbi   versenyeredményeink

 

Az idei tanév (2016/17) versenyeredményei
 

Angol nyelv a színpadon - tatabányai iskolák angolos csoportjainak versenye

arany fokozat

4.d osztály csapata

"Én kis kertet kerteltem" - Mosolygós Gyermekekért Alapítvány pályázata

2. hely (50 pályázatból)

3. d osztály csapata

"Mit szeretnék Karácsonyra?" pályázat

1. hely

Zsombok Dorina 4.d.

Érzékenyítő rajzpályázat a fogyatékkal élő emberekért

Különdíj

Németh László 4.d

VAKER városi vetélkedő

2. hely

Balogh Gergő és Kolompár Milán 3.d, Horváth Jázmin, Vámosi Csaba és Zábráczki Gergő 4.d

Jószerencsét rajzpályázat

3. hely

Váradi Mária 4.d

Városi labdarúgó diákolimpia

1. hely

IV. korcsoportú csapatunk

Megyei labdarúgó diákolimpia

2. hely

IV. korcsoportú csapatunk

Városi Futsal diákolimpia

2. hely

I. korcsoportú csapatunk

1. hely

II. korcsoportú csapatunk

1. hely

III. korcsoportú csapatunk

2. hely

IV. korcsoportú csapatunk

Körösi labdarúgó kupa

1. hely

IV. korcsoportú csapatunk

Bozsik Intézményi Program - 4 városi forduló alapján

3. hely

III. korcsoportú csapatunk

1. hely

IV. korcsoportú csapatunk

  Városi tűzharc bajnokság

4. hely

4.d osztály

Labdarúgó házi bajnokság (3 forduló alapján)

3-4. osztály:

1.hely: 4.d  - 2. hely: 3.d

5-6 osztály:

1.hely: 6.d - 2. hely: 5.d

7-8 osztály:

1.hely: 8.d - 2. hely: 7.e

Megyei angol szövegértési verseny

3. hely

 Malinovszki Dáriusz 8.d

Városi népdaléneklési verseny

1. hely

Kolompár Miriam 6.d

 
   
   
   

 

A múlt tanév (2015/16) versenyeredményei
 

Móra-mese vetélkedő

1. hely

Járóka Kevin, Szabó Attila, Horváth Adrián

Városi versmondó verseny

3. hely

Jovánovics Bíborka

Városi futsal diákolimpia

1. hely

Bokor Erik, Horváth Ronald, Falusi Renátó, Nagy György, Raffael Zsolt, Zacsek Levente, Szabó József

Megyei versíró verseny

3. hely

Váradi László

Megyei "Kazinczy-verseny"

3. hely

Horváth Fanni

"Futsal" labdarúgó diákolimpia
megyei döntő

3. hely

4. korcsoport
Nagy György, Horváth Ronald, Szabó József, Zacsek Levente, Raffael Zsolt, Szilágyi János, Falusi Renátó

Városi lány röplabda diákolimpia

3. hely

Auer Vanessza, Juhász Zsófi, Pánczél Klaudia, Brányi Kira, Jakobi Zsanett, Mező Virág, Nagy Vivien,
Pente Dzsesszika, Takács Nikolett, Váradi Alexandra

Matematika tanulmányi verseny 1.o.

1. hely

Siekel Péter, Oláh Mihály, Szám Bianka, Vámos Csaba

2. hely

Raffael Dzsesszika

3. hely

Jungvirth Kevin

Hangos olvasás verseny 1.o.

1. hely

Oláh Mihály,  Jovánovics Bíborka

2. hely

Raffael Dzsesszika

3. hely

Szám Bianka

Nyelvtan "KI MIT TUD?" 1.o.

1. hely

Vámos Csaba

2. hely

Szám Bianka

3. hely

Kolompár Dániel

Szépírás, helyesírás 1.o.

1. hely

Raffael Dzsesszika

2. hely

Szám Bianka

Írás tanulmányi verseny 2.o.

1. hely

Koma Krisztián

2. hely

Váradi Szimonetta

3. hely

Balogh Gergő

  Olvasás tanulmányi verseny 2.o.

1. hely

Váradi Szimonetta

2. hely

Boros János, Zacsek Ferenc

3. hely

Koma Krisztián

Matematika tanulmányi verseny 2.o.

1. hely

Nagy Levente

2. hely

Szilágyi Tamás

3. hely

Balogh Gergő

Matematika tanulmányi verseny 3.o.

1. hely

Rigó Szonja

2. hely

Rigó Szoraja

3. hely

Tóth Márkó

Magyar nyelv tanulmányi verseny 3.o.

1. hely

Zsombok Dorina

2. hely

Szabadi Lilien, Váradi Amanda

3. hely

Bódi Bence

Magyar irodalom - szövegértés verseny 3.o.

1. hely

Zsombok Dorina

2. hely

Rigó Dzsesszika

3. hely

Balogh Bianka

Magyar irodalom - szépkiejtés verseny 3.o.

1. hely

Balogh Bianka

2. hely

Tóth Melissza

3. hely

Rigó Csaba

   

Matematika tanulmányi verseny 4.o.

1. hely

Ehler Leila, Járóka Kevin

2. hely

Szabadi Emili

3. hely

Járók Benjamin

Rajz tanulmányi verseny 4.o.

1. hely

Ehler Leila

2. hely

Korim Dóra, Járóka Kevin

Magyar nyelv tanulmányi verseny 4.o.

1. hely

Ehler Leila

2. hely

Járóka Kevin

3. hely

Horváth Adrián

Magyar irodalom - szövegértés verseny 4.o.

1. hely

Horváth Dominika, Johan Nikoletta

2. hely

Sorbán Péter

3. hely

Bohos Márk

  Olvasás tanulmányi verseny 4.o.

1. hely

Ehler Leila

2. hely

Csáti Mariann

3. hely

Szabó Evelin

   

  Angol tanulmányi verseny 4.o.

1. hely

Járóka Kevin

2. hely

Horváth Adrián

3. hely

Szabó Attila

   

  Angol tanulmányi verseny 5.o.

1. hely

Fülöp Patrik, Fülöp Dominik

2. hely

Szabó Nóra

3. hely

Kolompár Mirijam

   

  Angol tanulmányi verseny 6.o.

1. hely

Horváth Melissza

2. hely

Juhász Zsófi

3. hely

Nagy Andrea

   

  Angol tanulmányi verseny 7.o.

1. hely

Malinovszki Dárius

2. hely

Bencze Lívia

3. hely

Ruska Izabella, Adu Róbert

Labdarúgó városi diákolimpia

1. hely

Nagy György, Zacsek Levente, Raffael Zsolt, Horváth Ronald, Adu Róbert, Szilágyi János,
Bokor Erik, Csendi Miklós

Városi népdaléneklési verseny

2. hely

Kolompár Miriam

Kazinczy "Szép Magyar Beszéd"
megyei verseny

2. hely

Horváth Fanni

Városi lány labdarúgó diákolimpia

3. hely

Ormos Lili, Pánczél Mercedesz, Mező Virág,
Rigó Klaudia, Rigó Szandra, Farkas Dzsenifer,
Nagy Vivien, Pente Dzsesszika

Városi lány röplabda diákolimpia

3. hely

Juhász Zsófi, Auer Vani, Váradi Szandra, Takács Niki, Pánczél Klaudia, Mező Virág, Brányi Kira, Jakobi Zsani,
Nagy Vivien, Pente Dzsesszika

 

A 2014/15)-ös tanév versenyeredményei
 

Labdarúgó diákolimpia - őszi fordulók

2. hely

1. korcsoport
Horváth Attila, Horváth Adrián, Bokor Marcell, Deák Martin, Vass Bence, Rigó Márió, Johan Brendon

3. hely

2. korcsoport
Váradi László, Bihari István, Horváth Attila, Járóka Benjamin

4. hely

3. korcsoport
Adu Róbert, Rigó Roland, Szigetvári Szabolcs,
Váradi Tamás

1. hely

4. korcsoport
Raffael Viktor, Bányai Patrik, Kiss Péter, Bokor Erik,
Raffael Zsolt, Hantos Martin

Móra iskola - rajzpályázat
"Természet" kategória

2. hely

Bencze Lívia 6.d; Pánczél Klaudia 5.d

3. hely

Jakobi Zsanett 5.e

"Dózsa" megyei rajzverseny

2. hely

Zsombok Levente 4.d

3. hely

Váradi László 4.d
Rajzpályázat
"20 éves a Bárdos Lajos Vegyeskórus"

díjnyertes pályamunka

Brányi Bernadett 7.e, Sinka Noémi 7.d

"Dózsa" megyei versíró pályázat

3. hely

Nagy Gábor 4.d
"Futsal" városi labdarúgó diákolimpia

1. hely

4. korcsoport
Raffael Zsolt, Bányai Patrik, Kiss Péter, Bokor Erik,
Raffael Viktor, Hantos Martin, Duka László,
Horváth Ronald, Sztojka Bihari Gusztáv, Nagy György,
"Csillagszóró" városi sportverseny

2. hely

Kőrösis-csapat
Ehler Leila, Ormos Lili, Johan Nikolasz, Hantos Martin
"Futsal" városi labdarúgó diákolimpia

1. hely

1. korcsoport
Koma Krisztián, Mészáros Dominik, Zacsek Ferenc,
Deák Martin, Bokor Marcell, Horváth Attila
"Futsal" városi labdarúgó diákolimpia

1. hely

2. korcsoport
Váradi László, Johan Nikolasz, Farkas Dávid,
Horváth Dominik,
Horváth Attila, Bihari István
"Futsal" városi labdarúgó diákolimpia

1. hely

3. korcsoport
Adu Róbert, Falusi Renátó, Rigó Roland,
Szigetvári Szabolcs, Váradi Tamás,
Teremlabdarúgás - megyei döntő

2. hely

4. korcsoport
Bányai Patrik, Kiss Péter, Raffael Viktor, Sztojka-Bihari Gusztáv, Hantos Martin, Duka László, Nagy György, Bokor Erik, Horváth Ronald, Szabó József, Raffael Zsolt
Angol városi szövegértés verseny

3. hely

Malinovszki Dárius .6.d
Házi Kazinczy-verseny 5-6.o.

1. hely

Malinovszki Dárius, Pánczél Klaudia
Házi Kazinczy-verseny 7-8.o.

1. hely

Horváth Fanni, Verdes Kornél, Pánczél Mercédesz
"Jókai" városi prózamondó verseny

1. hely

Kolompár Miriam 4.d

3. hely

Pánczél Emőke 4.d
"Angol nyelv a színpadon"

"Gold+"
fokozat

Malinovszki Dárius, Adu Róbert 6.d

"Gold"
fokozat

4.d osztály csoportja
Házi magyar nyelvi tanulmányi verseny 4.o.

1. hely

Pánczél Emőke

2. hely

Szabó Nóra

3. hely

Kolompár Miriam, Váradi László
Házi "Kazinczy" olvasási verseny 4.o.

1. hely

Kolompár Miriam

2. hely

 Szabó Nóra, Pánczél Emőke

3. hely

Páncél Kimberli
Házi matematika tanulmányi verseny 4.o.

1. hely

Pánczél Emőke

2. hely

Szabó Nóra

3. hely

Nagy Gábor
Házi matematika tanulmányi verseny 3.o.

1. hely

Vágusz Levente

2. hely

Járóka Kevin

3. hely

Ehler Leila
Házi szövegértés tanulmányi verseny 3.o.

1. hely

Vágusz Levente

2. hely

Horváth Adrián

3. hely

Ehler Leila, Johan Nikoletta, Járóka Kevin
Házi magyar nyelvtan tanulmányi verseny 3.o.

1. hely

Horváth Adrián

2. hely

Vágusz Levente

3. hely

Járóka Kevin
"Ének Kőrösi Csomáról" szépírásverseny 3.o.

1. hely

Ehler Leila

2. hely

Szabadi Emili, Vágusz Levente, Johan Nikoletta,
Szabó Attila, Balogh Lili

3. hely

Bekő Jázmin, Horváth Mirella, Bihari István
"Kőrösi útja" térképismereti verseny 3.o.

1. hely

Ehler Leila, Vágusz Levente, Szabó Attila

2. hely

Onodi Zseraldin

3. hely

Járóka Benjamin
Házi "Kazinczy" olvasási verseny 3.o.

1. hely

Vágusz Levente

2. hely

Ehler Leila, Szabó Attila

3. hely

Járóka Kevin
Házi környezetismereti
"30 év - 30 pont" tanulmányi verseny 2.o.

1. hely

Rigó Szoraja

2. hely

Rigó Csaba

3. hely

Rigó Szonja
Házi matematika
"30 év - 30 feladat" tanulmányi verseny 2.o.

1. hely

Rigó Szonja

2. hely

Bódi Bence

3. hely

Rigó Szoraja
"Ének Kőrösi Csomáról" szépírásverseny 2.o.

1. hely

Balogh Bianka

2. hely

Rigó Szonja

3. hely

Váradi Amanda
Házi olvasás verseny 1.o.

1. hely

Boros János

2. hely

Nagy Levente

3. hely

Koma Krisztián
Házi írás verseny 1.o.

1. hely

Szilágyi Tamás

2. hely

Onodi Vanessza

3. hely

Magó Márkó
Házi matematika verseny 1.o.

1. hely

Nagy Levente

2. hely

Koma Krisztián

3. hely

Magó Márkó
Házi matematika tanulmányi verseny 8.o.

1. hely

Sztojka-Bihari Gusztáv

2. hely

Kiss Péter
Házi matematika tanulmányi verseny 7.o.

1. hely

Bokor Krisztián

2. hely

Banádi Roberta

3. hely

Faggyas Tünde
Házi matematika tanulmányi verseny 6.o.

1. hely

Pállai Viktória

2. hely

Bencze Lívia
Házi matematika tanulmányi verseny 5.o.

1. hely

Csiszár Anikó

2. hely

Boros Brendon

3. hely

Juhász Zsófi
Alsó tagozatos területi Kazinczy-verseny

3. hely

Kolompár Miriam
Kortárs Versmondó Találkozó

1. hely

Kolompár Miriam

2. hely

Pánczél Emőke

Országos labdarúgó diákolimpia

2. hely

4. korcsoport
Raffael Zsolt, Bányai Patrik, Kiss Péter, Bokor Erik,
Hantos Martin,
Horváth Ronald, Raffael Viktor, Nagy György

Városi népdaléneklési verseny

1. hely

Kolompár Miriam

1. hely

Jovánovics Renáta

A 2013/14-as tanév versenyeredményei

 

Városi labdarúgó diákolimpia

ősz: 2. hely

1. 2. korcsoport

ősz: 1. hely

3. korcsoport

ősz: 3. hely

4. korcsoport

OTP Bank Bozsik labdarúgó program
(őszi forduló)

3. hely

 3. korcsoport Kőrösi "A" csapat

4. hely

 3. korcsoport Kőrösi "B" csapat

1. hely

4. korcsoport

Városi Futsal diákolimpia
(őszi forduló)

2. hely

4. korcsoport

Labdarúgó házibajnokság
(őszi forduló)

1. hely

4.e    6.e    8.e

2. hely

3.d    6.d    7.d

3. hely

4.d   5.d

Megyei versíró verseny

1. hely

Baranyai Laura

2. hely

Váradi László

"Nyitott kapuk" záró verseny

2. hely

"Zöldfülűek" csapata

Magyar nyelv
tanulmányi verseny 3.o.

1. hely

Fülöp Patrik

2. hely

Váradi László

3. hely

Zsombok Levente

Környezetismereti
"KI MIT TUD?" 3.o.

1. hely

Fülöp Patrik

2. hely

Nagy Gábor

3. hely

Járóka Fanni

Matematika
tanulmányi verseny 2.o.

1. hely

Nagy Katinka

2. hely

Hering Vivien

3. hely

Járóka Kevin

Technika tanulmányi verseny 2.o.
a legügyesebbek:

Szabó Evelin, Hering Vivien, Korim Dóra,
Nagy Katinka, Vadász Patrik

Szövegértés
tanulmányi verseny 1.o.

1. hely

Horváth Jázmin, Rigó Csaba

2. hely

Tóth Melissza

3. hely

Balogh Bianka, Árvay Krisztofer

Városi angol szövegértési verseny

4. hely

Malinovszki Dáriusz

Városi népzenei vetélkedő

5. hely

5.d csapata
Horváth Mercédesz, Papp Martina,
Kormos Klaudia, Bajnóczi Krisztián

Angol nyelv a színpadon

"Bronz"
fokozat

4.évfolyam csapata
Auer Vanessza, Csiszár Anikó, Elekes Dóra, Horváth Melissza, Juhász Zsófi, Nagy Andrea, Pánczél Klaudia, Szabó Bence, Tövissi Eszter, Nemes Fruzsina, Nagy Vivien,
Szigetvári Szabolcs, Boros Brendon

Matematika
tanulmányi verseny 3.o.

1. hely

Váradi László

2. hely

Pánczél Emőke

Matematika
tanulmányi verseny 7.o.

1. hely

Sztojka-Bihari Gusztáv

Matematika
tanulmányi verseny 8.o.

1. hely

Dénes Dorina

Magyar nyelv
tanulmányi verseny 2.o.

1. hely

Nagy Katinka

2. hely

Horváth Adrián

3. hely

Hering Vivien, Vadász Patrik, Járóka Kevin

Szövegértés
tanulmányi verseny 2.o.

1. hely

Nagy Katinka, Hering Vivien

2. hely

Vadász Patrik

3. hely

Járóka Kevin

Házi Kazinczy-olvasási verseny 3.o.

1. hely

Kolompár Miriam, Szabó Nóra

2. hely

Pánczél Emőke

3. hely

Szabados Vivien

Házi Kazinczy-olvasási verseny 4.o.

1. hely

Pánczél Klaudia

2. hely

Nagy Andrea

3. hely

Nagy Vivien

Környezetismeret
tanulmányi verseny 2.o.

1. hely

Nagy Katinka, Hering Vivien, Szabadi Emili

2. hely

Járóka Benjamin, Szabó Attila, Polgár Zoltán

3. hely

Bekő Jázmin, Szabó Evelin

Móra mesemondó verseny

1. hely

Kolompár Miriam

Járási Kazinczy olvasási-verseny

2. hely

Kolompár Miriam

Megyei "Weöres Sándor"
színjátszó találkozó

"Arany" fokozat

3.d osztály színjátszói

Megyei "Bendegúz"
anyanyelvi verseny 2.o.

1. hely

Nagy Katinka

Megyei rajz- és műalkotás elemző verseny

3. hely

Malinovszki Dárius

Országos "Bendegúz"
anyanyelvi verseny 2.o.

17. hely

Nagy Katinka

Országos "Olvass velünk" verseny

10. hely

Banádi Roberta, Ormos Lili, Bokor Krisztián

József Attila Megyei Könyvtár
"Mese, mese,
mátka" irodalmi verseny 2.o

díjazottak:

Nagy Katinka, Szabadi Emili, Járóka Benjamin,
Járóka Kevin, Horváth Adrián, Vadász Patrik

Városi labdarúgó diákolimpia

városi 3. hely

1. korcsoport
Járóka Benjamin, Horváth Attila, Bihari István, Tóth Márkó, Johan Brendon, Horváth Adrián, Szabó Attila

városi 2. hely

3. korcsoport
Zacsek Levente, Duka László, Raffael Zsolt, Kiss Péter, Szabó József, Szilágyi János, Nagy György, Máté K. Dávid, Horváth Krisztián, Horváth Ronald

városi 3. hely

4. korcsoport
Váradi Gábor, Simó Tamás, Partali Patik,
Bányai Patrik, Raffael Viktor, Bokor Erik

csoport 3. hely

2. korcsoport
Farkas Zsolt, Nagy Dávid, Szigetvári Szabolcs, Rigó Roland, Farkas Ábrahám, Rigó Márió, Szabó Zoltán, Szabó Bence, Váradi Richárd, Horváth Alex, Romhalmi Benjamin

Bozsik labdarúgás - Tatabánya körzet

3. hely

3. korcsoport
Zacsek Levente, Raffael Zsolt, Kiss Péter, Szabó József, Szilágyi János, Nagy György, Máté K. Dávid

1. hely

4. korcsoport - országos döntő!
Bányai Patrik, Raffael Viktor, Partali Patrik,
Simó Tamás, Bokor Erik, Szénási Mihály

Szárligeti kupa

1. hely

3. korcsoport
Horváth Ronald, Raffael Zsolt, Kiss Péter, Szabó József, Szilágyi János, Nagy György, Máté K. Dávid

Kőrösi labdarúgó kupa

1. hely

3. korcsoport
Horváth Ronald, Raffael Zsolt, Kiss Péter, Szabó József, Szilágyi János, Nagy György, Máté K. Dávid, Duka László, Zacsek Levente

1. hely

4. korcsoport
Váradi Gábor, Sztojka B. Gusztáv, Raffael Viktor,
Farkas Zoltán, Szénási Mihály, Partali Patrik,
Czakó Márk, Horváth Attila

Birkózás diákolimpia - országos döntő

5 hely

Szénási Mihály

Városi Futsal diákolimpia

2. hely

4. korcsoport
Raffael Viktor, Simó Tamás, Bokor Erik, Bányai Patrik, Váradi Gábor, Czakó Márk, Nagy Krisztián

A 2012/13-as tanév eredményei

Házi Kazinczy-verseny 5-6.o.

1.hely Horváth Fanni, Pánczél Merci, Verdes Kornél
2.hely Banádi Roberta, Ormos Lili
3.hely Bokor Krisztián, Szilágyi Melissza

Megyei Kazinczy-verseny 5-6.o.

Különdíj Horváth Fanni

Városi Kölcsey-verseny 3.o.

döntős Juhász Zsófi

Városi irodalmi verseny

4.hely 4. osztályosok csapata:
Bencze Lívia, Pállai Viktória,
Malinovszki Dárius, Nagy Kincső

Városi fogalmazás verseny

2.hely Baranyai Laura

Megyei versíró verseny 2.o.

1.hely Nagy Gábor

Házi környezetismeret verseny 4.o.

1.hely Nagy Kincső, Máté-Kovács Dávid
2.hely Szalontai Rózsa
3.hely Hendrich Kíra

Házi nyelvtan-helyesírás verseny 2.o.

1.hely Zsombok Levente
2.hely Váradi László
3.hely Kolompár Miriam

Házi matematika verseny 2.o.

1.hely Váradi László
2.hely Járóka Fanni
3.hely Szabados Vivien
4.hely Nagy Gábor
"Jókai" városi prózamondó verseny
2.hely Pánczél Emőke

Házi matematika verseny 2.o.

1.hely Nagy Vivien 3.e
2.hely Takács Nikolett 3.e
3.hely Rigó Roland 3.e   Martin Nikolett 3.d

"Bölcs Bagoly" logikai - verseny 3.o.

1.hely Horváth Melissza 3.d
2.hely Nemes Fruzsina 3.e   Rigó Roland 3.e
3.hely Horváth Tamás 3.e

Szépírási verseny a 3.e osztályban

Legszebben író kislány: Takács Nikolett
Legszebben író kisfiú: Jankó Márió Benjámin

"Angol nyelv a színpadon" megyei verseny

arany fokozat 3. osztályosok csapata:
Elekes Dóra, Szabó Bence, Nagy Kincső,
Nagy Andrea, Csiszár Anikó, Pánczél Klaudia,
Tövissi Eszter, Horváth Melissza
arany fokozat 8. osztályosok csapata:
Nagy Zsolt, Balogh Béla, Szabó Zsolt
ezüst fokozat 5. osztályosok csapata:
Banádi Roberta, Ormos Elizabet, Horváth Fanni,
Bokor Krisztián, Pánczél Mercédesz

Házi olvasás verseny 4.o.

1.hely Szalontai Rózsa
2.hely Nagy Kincső
3.hely Kormos Klaudia
Házi matematika verseny 4.o.
1.hely Malinovszki Dárius
2.hely Máté-Kovács Dávid
3.hely Nagy Kincső
A "Víz világnapja" országos rajzpályázat
1.hely 3.e osztály
Megyei irodalmi "KI MIT TUD"
ezüst
oklevél
2.d osztály színjátszói
"Weöres Sándor" színjátszó fesztivál
megyei döntő
arany
minősítés
2.d osztály színjátszói
OTP-MOL Bozsik
Intézményi Labdarúgó Torna
3.hely Zacsek Levente, Bokor Erik, Raffael Zsolt,
Raffael Viktor, Kiss Péter, Szabó József,
 Karsai Kevin, Czakó Márk, Nagy György
OTP-MOL Bozsik
Intézményi Labdarúgó Torna
1.hely Váradi Olivér, Tóth Ádám, Nagy Zoltán,
Nagy Erik Zsolt, Dávid Krisztofer,
Komáromi Péter, Rigó Jenő
"Weöres Sándor" színjátszó fesztivál
országos döntő

 
2.d osztály színjátszói
"Mese-mese mátka" olvasóverseny
díjazottak Pánczél Emőke, Johan Nikolasz,
Váradi László
Házi olvasás verseny 1.o.
1.hely Nagy Katinka, Szabadi Emili, Hering Vivien
2.hely Járóka Kevin, Járóka Benjamin, Paár Szandra,
Kovács Penelopé, Johan Nikoletta
3.hely Vadász Patrik, Horváth Adrián,
Sorbán Péter, Szabó Evelin
Házi írás verseny 1.o.
1.hely Nagy Katinka, Járóka Kevin
2.hely Szabadi Emili, Hering Vivien
3.hely Vadász Patrik

 A 2011/12-es tanév versenyeredményei

Városi irodalmi verseny

1.hely

Ormos Lili

2.hely Banádi Roberta
3.hely Pluhár Máté

"Angol nyelv a színpadon" városi verseny

1.hely

4.e csapata:
Ormos Lili, Bokor Krisztián, Pánczél Mercédesz, Székely Evelin,
Pluhár Máté, Banádi Roberta, Horváth Fanni

Megyei helyesírás verseny

4.hely Banádi Roberta

Városi irodalmi "Ki mit tud"

"Arany" minősítés 1.d csapata:
Járóka Fanni, Pánczél Emőke, Szabados Vivien, Skrován Dzsesszi, Szabó Nóra, Váradi László,
Kádár Levente, Zsombok Levente,
Johan Nikolasz, Horváth Bence, Kolompár Miriam

"Futsal" diákolimpia"

2. hely 1. korcsoport:
Farkas Ábrahám, Horváth Alex, Rigó Roland, Szigetvári Szabolcs, Jordán Attila, Nagy Dávid, Szabó Bence, Farkas Zsolt

Megyei sakk-olimpia

2. hely Hanzi Dorina

"Weöres Sándor" színjátszó fesztivál
 megyei döntő

"Bronz
minősítés
1.d csapata:
Járóka Fanni, Pánczél Emőke, Szabados Vivien, Skrován Dzsesszi, Szabó Nóra, Váradi László,
Kádár Levente, Zsombok Levente,
Johan Nikolasz, Horváth Bence, Kolompár Miriam

Városi informatika verseny

2.hely Ormos Elizabet

Városi zenetörténeti verseny

4.hely Hanzi Dorina, Baranyai Laura, Bőcs-Kovács Renáta

Kortárs versmondó verseny

1.hely Pánczél Emőke

Megyei "Kazinczy"- verseny

1.hely Szalontai Rózsa
3.hely Pánczél Mercédesz

"Futsal" diákolimpia"

2.hely 2.korcsoport:
Bokor Erik, Pluhár Máté, Kiss Péter, Raffael Zsolt, Duka László, Horváth Krisztián, Ulrich Márk, Máté Kovács Dávid, Pulik István, Bajnóczi Krisztián

"Futsal" diákolimpia"

3.hely 4.korcsoport:
Balogh Béla, Tóth Ádám, Gergencsik Tibor,
Laskai Dániel, Rigó Jenő, Dávid Krisztofer, Nagy Zoltán

"OTP-MOL" Bozsik Labdarúgó Program

3.hely 4.korcsoport

 

Versenyeredmények 2007-ig
 

"KODÁLY" RAJZPÁLYÁZAT

"Bronzecset" minősítés

Bakó Lídia 5. a (2007)

"ÁRPÁD" TÖRTÉNELMI VERSENY

5. hely

8.b csapata:
Mészáros Tímea, Ivánczi Nóra, Holján Andrea (2007)

VÁROSI RAJZPÁLYÁZAT KÜLÖNDÍJA

különdíj

Szabó Vivien 3.b osztály (2007)

MADARAK, FÁK NAPJA VÁROSI VERSENY

3. hely

7-8. osztályosok csapata:
Mészáros Tímea, Ivánczi Nóra (8.b) Boda Regina,
Benkóczki Szandra (8.a)  Miskei Péter (7.b) (2007)

SZENT MIKLÓS GYERMEKRAJZ PÁLYÁZAT

2. hely

Nyírő Klaudia 5.b

VIVIVI - szerencsevadász játék

1. hely

Karsai Réka 5.b (2007)

"NYELVBÚVÁR" MEGYEI VERSENY

2. hely

4.b csapata: (2007)
Vízkeleti Réka, Váradi Tamás, Hajnal Ádám, Hajnal Dániel

KERTVÁROSI NÉPDALÉNEKLÉSI VERSENY

1. hely

Reiner Tamara 4.a (2006)

1. hely

Hajlinger Vivien 5.b (2006)

Városi meseíró verseny

1. hely

Bilicska Tímea 5.b (2006)

"A víz világnapja" városi internetes verseny

díjazottak

Bokor Anna Mária  (8.b) Horváth Hajnalka (8.b) Nagy Ágnes(8.b)
Kovács Kitti (7.b) Ivánczi Nóra (7.b) Mészáros Tímea (7.a)  (2006)

"MÓRA" MEGYEI PRÓZAMONDÓ VERSENY

1. hely

Hidegkuti Zoltán 5.b (1997)

1. hely

Sponga Dávid 4.a (1999)

Különdíj

Megyesi Melinda 5.b (1999)

3. hely

Fenyődi Angelika 1.b (2001)

2. hely

Fenyődi Angelika 2.b (2002)

1. hely

Fenyődi Angelika 3.b (2003)

3. hely

Fenyődi Angelika 4.b (2004)

"Zrínyi Ilona" megyei matematika verseny

28. hely

(300 tanuló közül)

Bokor Anna Mária 8.b (2006)

"BOD PÉTER" KÖNYVTÁRHASZNÁLATI VERSENY MEGYEI DÖNTŐ

5. hely

Zajácz Lívia 8.b (2006)

"JÓKAI" VÁROSI PRÓZAMONDÓ

3. hely

Koroknai Alexandra 3.b (1994)

1. hely

Megyesi Melinda 3.b (1997)

1. hely

Rigó Tünde 5.b (1997)

2. hely

Fenyődi Angelika 3.b (2003)

3. hely

Fenyődi Angelika 5.b (2005)

"VÁCI" VÁROSI MESEMONDÓ VERSENY

1. hely

Varga Tímea 4.b (1992)

1. hely

Benscherer Emília 2.b (1997)

3. hely

Auer Tímea 2.b (2002)

4. hely

Nyvelt Patrik 3.b (2006)

"Váci" angol szövegértési városi verseny

2. hely

Bokor Anna Mária 8.b (2006)

5. hely

Bokor László 5.b (2006)

6. hely

Zajácz Lívia 8.b (2006)

Városi informatikai verseny

1. hely

Molnár Tímea 8.b (2006)

5. hely

Bokor Anna Mária 8.b (2006)

6. hely

Kimmel István 8.b (2006)

3. hely

Molnár Dávid 6.b

VÁROSI CIGÁNY VERS- ÉS MESEMONDÓ VERSENY

1. hely

Bihari Margit 7.a (1997)

1. hely

Borsos Tamás 4.a (1998, 1999)

VÁROSI OLVASÁSI VERSENY

3. hely

Nagy Henriett 7.a (2002)

1. hely

Szabó Zoltán 8.b (2003)

2. hely

Tőkés Bernadett 8.b (2003)

"KAZINCZY" TERÜLETI SZÉPKIEJTÉSI VERSENY

1. hely

Balázs Eszter 2.b (1991) Vincze Szilvia 4.b (1991)

4. hely

Szabó Zoltán 4.b (1992)

1. hely

Megyesi Melinda 4.b (1998)

4. hely

Mezőségi Ingrid 6.b (2004)

4. hely

Vörös Klára 6.a(2005)

6. hely

Mezőségi Ingrid 7.b (2005)

3. hely

Bogdán Alexandra 8.b (2006)

2. hely

Takács Erik 3.b (2006)

1. hely

Takács Erik 4.b (2007)

2. hely

Váradi Tamás 4.b (2007)

"KAZINCZY" ORSZÁGOS SZÉPKIEJTÉSI VERSENY

arany fokozat

Rigó Tünde 8.b (2000)

MEGYEI  SZAVALÓVERSENY

1. hely

Katona Ildikó 6.b (1994) Varga Tímea 6.b (1994)

2. hely

Koroknai Alexandra 3.b (1994)

JÓZSEF ATTILA
VÁROSI SZAVALÓVERSENY

1. hely

Varga Tímea 6.b (1994)

1. hely

Csík Erika 4.b (1994)

3. hely

Szabó Brigitta 5.b (2004)

VÁCI MIHÁLY SZAVALÓVERSENY

1. hely

Varga Tímea 6.b (1991)

2. hely

Vincze Szilvia 4.b (1991)

2 .hely

Eke Andrea 5.b (1997)

2. hely

Rigó Tünde 5.b (1997)

3. hely

és különdíj

Rigó Tünde 8.b (1999)

WEÖRES SÁNDOR
ORSZÁGOS GYERMEKSZÍNJÁTSZÓ FESZTIVÁL

Ezüst minősítés

1997, 1998, 2000, 2002. megyei forduló

Arany minősítés

1999, 2001. megyei forduló

Továbbjutás

az Országos Fesztiválra:1998, 1999, 2001.

Ezüst minősítés

Boda Regina, Gémesi Bettina, Horváth Éva, Jónás Gyöngyi, Kiss Barbara, Nagy Csaba, Szabó Adrienn, Vörös Klára (2003. megyei forduló)

Különdíj

Sponga Dávid (1999)

KERTVÁROSI BÁNYÁSZ MŰVELŐDÉSI HÁZ - MEGYEI AMATŐR SZÍNJÁTSZÓ FESZTIVÁL

1. hely

Boda Regina, Gémesi Bettina, Horváth Éva, Jónás Gyöngyi, Kiss Barbara, Nagy Csaba, Szabó Adrienn, Vörös Klára (2003)

"JUNIOR" ORSZÁGOS NOVELLAÍRÓ PÁLYÁZAT

Díjazott

Beringyán Zoltán 7.b (1996)

MEGYEI NOVELLAÍRÓ

2. hely

Klung Angéla 7.b (1994)

Különdíj

Sütő Adrienn 7.b (1994)

"HERMANN"
VÁROSI FOGALMAZÁSI VERSENY

2. hely

Tihor Beáta 7.b (2003)

3. hely

Bokor Anna Mária 5.b (2003)

1. hely

Tihor Beáta 8.b (2004)

Különdíj

Bere Barbara 8.b (2004)

MEGYEI VERSÍRÓVERSENY

1. hely

Báles Krisztina 4.a (1998)

"DÓZSA"
VÁROSI VERSÍRÓ PÁLYÁZAT

1. hely

Szíj Viktória 6.b (2002)

"BOLYAI" IRODALMI PÁLYÁZAT

2. hely

Kovács Kármen Szófia 6.b (2002)

"KŐRÖSI" ANYÁK NAPI VERSÍRÓ PÁLYÁZAT

1. hely

Czifra Bence 1.a (2004)

2. hely

Lakatos Máriusz 1.a (2004)

"OLVASS VELÜNK" ORSZÁGOS VERSENY

4. hely

Nagy Krisztián 8.a, Nagy Zoltán 8.a, Pintér Bettina 8.b, Tóth Szabina 8.b (2002)

VÁROSI MESEVETÉLKEDŐ

3. hely

4.b osztály csapata (1999):
Nedermann Árpád, Nedermann Dénes, Ratuszni Róbert,
Szabó Gábor, Szabó Zoltán

"KÖLCSEY" VÁROSI IRODALMI-NYELVTANI LEVELEZŐS VERSENY

1. hely

Németh Janka 3.a (1997)

3. hely

Hidegkuti Zoltán 5.b (1997)

2. hely

Váradi Tamás 2.b (2005)

2. hely

Hajnal Ádám 4. b (2007)

3. hely

Váradi Tamás 4. b (2007)

NYELVÉSZ MEGYEI VERSENY

1. hely

Bokor Anna Mária 5.b (2003)

2. hely

Bokor Anna Mária 6.b (2004)

1. hely

Bokor Anna Mária 8.b (2006)

SIMONYI
MEGYEI HELYESÍRÁSI VERSENY

3. hely

Németh Janka 5.a (1999)

2. hely

Németh Janka 6.a (2000)

2. hely

Bokor Anna Mária 5.b (2003)

VÁROSI HELYESÍRÁSI VERSENY

1. hely

Gyarmati Szabó István 6.a (1994)

1. hely

Németh Janka 3.a (1997)

1. hely

Németh Janka 6.a (2000)

1. hely

Váradi Tamás 4.b (2007)

"LONDON BRIDGE" ORSZÁGOS ANGOL LEVELEZŐS VERSENY

21. hely

Bokor Anna Mária, Mezőségi Ingrid, Molnár Tímea,
Péntek Petra, Zajácz Lívia 6.b (2004)

ORSZÁGOS EGYHÁZTÖRTÉNETI VETÉLKEDŐ

14. hely

Hada Zsuzsanna 6.b, Megyesi Melinda 7.b,
Szabó Zoltán 6.b (2001)

ORSZÁGOS RÁKÓCZI- EMLÉKVERSENY

5. hely

Kimmel Klaudia, Krakó Viktor, Kovács Zsanett, Lipovics Richárd,
Vízkeleti Viktória 7.b (2004)

"SZÉCHENYI" MEGYEI TÖRTÉNELMI VETÉLKEDŐ

1. hely

Ádám Zsombor, Kalmár Petra, Márku Mónika, Vígh Viktória (1999)

"A MI HAZÁNK, MAGYARORSZÁG"APÁCZAI KIADÓ ORSZÁGOS VERSENYE

Díjazott

Delbó Bence 4.a (2004)

MEGYEI RAJZ- ÉS MŰALKOTÁSELEMZŐ VERSENY

1. hely

Bereznai Diána 5.b (2001), 6.b (2002)

1. hely

Tóth Szabina 8.b (2002)

2. hely

Kimmel Klaudia 6.b (2003)

2. hely

Borsos Tamás 8.b (2003)

3. hely

Blazsek Natália 5.b (2003)

1. hely

Mezőségi Ingrid 5.b (2003), 6.b (2004)

2. hely

Kimmel Klaudia 7.b (2004)

2. hely

Gróf Beáta 8.a rajz (2006)

1. hely

Zajácz Eszter 6.b műalkotás (2006)

3. hely

Bokor László 5.b műalkotás (2006)

Döntős

Mezőségi Ingrid 8.b műalkotás (2006)

1. hely

Balogh Zsüliett 5.b (2007)

VÁROSI POLGÁRVÉDELMI VETÉLKEDŐ

1. hely

Barcsik Andrea, Bencsik Alexandra, Boros László, Kanis Salina,
Komocsár Márton, Mészáros Tamás,  Móra Gábor, Quirico Krisztina 8.b (1994)

A MAGYAR KÖRNYEZETVÉDELMI ÉS VÍZÜGYI MÚZEUM
ORSZÁGOS PÁLYÁZATA

Különdíj

Eke Andrea, Menyhért Katalin 5.b (1997)

"JÓKAI" VÁROSI KÖRNYEZETVÉDELMI VETÉLKEDŐ

2. hely

Bozori Imre 7.b, Lakatos Alexandra 8.b, Sivinger Brigitta 8.b, Tihor Beáta 7.b, Varga Nikolett 8.a (2003)

VIDÁM VÁROSISMERETI VERSENY

1. hely

4.a csapata: Delbó Bence, Dér Zsanett, Mányi Szabó Tünde, Miskei Péter, Nyírő Ferenc, Nyírő Diána 3.a, Schmidt Richárd, Vajnorák Imre (2004)

KISLÉTSZÁMÚ OSZTÁLYOK TANULMÁNYI - ÉS SPORTVERSENYE

1. hely

Nyírő Ferenc 3.a (2003), 4.a (2004)

2. hely

Delbó Bence  3.a (2003), 4.a (2004)

3. hely

Schmidt Richárd 3.a (2003), 4.a (2004)

4. hely

Dér Zsanett 3.a (2003), 4.a (2004)

5. hely

Hudacsek Péter 3.a (2003), 4.a (2004)

1. hely

Csapatverseny (sport):   3.a (2003), 4.a (2004)

"MOZART" MEGYEI ZENEI VERSENY

2. hely

Ádám Mónika, Cseh Vanda, Kondor Péter, Kovács Mónika (1992)

A MAGYAR ZENE ÉVEZREDE ORSZÁGOS VETÉLKEDŐ
MEGYEI DÖNTŐJE

2. hely

Kalmár Petra, Keveházi Katalin, Márku Mónika, Nedasovszki Anikó,
Sipos Georgina (1999)

ERKEL FERENC
VÁROSI ZENEI PÁLYÁZAT

1. hely

Vincze Szilvia 7.b (1994)

2. hely

Sütő Adrienn 7.b (1994)

3. hely

Klung Angéla 7.b (1994)

VÁROSI ORIGAMI VERSENY

1. hely

4.b (2004)

"MÓRA" RAJZPÁLYÁZAT-
NÉGY ÉVSZAK

1. hely

Haiser Ádám, Horváth Dániel, Oláh Ágnes 1.a (2004)

KERTVÁROSI ANYÁK NAPI RAJZVERSENY

1. hely

Haiser Ádám 1.a (2004)

1. hely

Pente Antal 1.a (2004)

SZENT BORBÁLA KÓRHÁZ ANYÁKNAPI RAJZPÁLYÁZATA

Díjazott

Sztojka Bihari Szandra (2000)